İstanbul Etkinlik Rehberi Ağustos 2021

Ağustos Ayı Etkinlik Ajandası - Pinokyo

Yaz sıcaklarının kendini iyiden iyiye hissettirdiği, gölgeye denk gelen masalar, esintili teraslar için savaş verdiğimiz o alev alev ay geldi sonunda!

Belki yazı geçirmek için Ege-Akdeniz sahillerini ya da Karadeniz yaylalarını tercih edenlerdensiniz. Ama bu zamanlarda hafiften tenhalaşan İstanbul’un keyfi de bir başka. Hele ki biraz esintili akşamüstlerine denk gelen güzel planlarınız varsa.

Şehirde kalanlar için günlerini dolu dolu geçirmelerini sağlayacak bir sürü öneriyi Ağustos Ayı Etkinlik Rehberimizde toparladık. Coşkulu konserlerde, komik tiyatro oyunlarında, heyecanlı filmlerde tüm derdi tasayı unutup güzel bir ay geçirmenizi diliyoruz.

1 Ağustos Pazar

Konser / Sattas – Bosphoroots – Atlas RB / KüçükÇiftlik Park / 16:00

Ayın ilk etkinliğinin ritmi de, keyfi de yerinde!

Küçük Çiftlik bahçesi, yazın bu zamanını şehirde geçirenler için ilaç gibi etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Bu güzel konser de reggae, blues, rock ve rap sevenler için çok güzel bir ortak payda niteliğinde. Festivallerin gözde reggae grubu Sattas, Bosphoroots ve blues, rock ve rap ritimleri arasında gidip gelen Atlas RB, bu mini festivalde sahne alacak olan isimler.

Ağustosa eğlenceli bir giriş yapmak isteyenler için biletler burada.

2 Ağustos Pazartesi

Film Gösterimi / Once Upon A Time In Hollywood / Swissotel The Bosphorus / 21:00

Filmimiz 1969 yılının Los Angeles’ında geçiyor. Eski altın günlerinin coşkusunu kaybetmiş bir yıldız ve onun dublörünün, iyice zorlaşan film endüstrisinde şöhreti yeniden yakalamak için verdiği mücadeleyi konu edinen filmin ışıltılı kadrosunda Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie ve Al Pacino var.  Güzel bir yaz gecesi vaad eden bu sinema gecesi için buraya buyrun.

Konser / Melek Mosso / Maximum Uniq Açıkhava / 21:00

Ağustos Ayı Etkinlikleri – Melek Mosso

Keyifli sofralarınıza, güzel anlarınıza eşlik eden playlistlerde mutlaka bir Melek Mosso şarkısına denk gelmişsinizdir. Özellikle sesinin kendisine has tınısı pek unutulur gibi değil. Bu konser; bilenler için hevesle beklenen, bilmeyenler için de çok güzel bir tanışma gecesi olabilir. Hem de açık havada!

3 Ağustos Salı

Film Gösterimi / Another Round / KüçükÇiftlik Park / 18:30

Sizi bahçe keyfine, bol ödüllü bir film gecesine davet ediyoruz. En İyi Uluslararası Film Oscarı, EFA Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Avrupalı Yönetmen ve En İyi Avrupa Filmi ödüllerini toplayan Another Round, bir kasaba öğretmeni olan Martin ve üç arkadaşının deneyini konu ediniyor. Kanımızda doğuştan alkol eksikliği olduğunu savunan bu “akademik” deney git gide çığrından çıkıyor ve sınırları zorluyor.

İlginç ve bol ödüllü bu film ilginizi çektiyse etkinlik biletleri aşağıda.

https://www.biletix.com/etkinlik/07S31/TURKIYE/tr

4 Ağustos Çarşamba

Atölye (yoga) / Boğaz’da Yoga / Sait Halim Paşa Yalısı / 10:00

Yoga, hem ruhu hem de bedeni dinginleştirmek için yapılabilecek en güzel aktivitelerden. Hele bir de alabildiğine boğaz manzarası eşliğinde, mavi göğün altında yapıldığında eminiz ki unutulmaz olacaktır.

Yoga Şala eğitmenlerinden Mahir Aydoğar ile bu güzel ortamda 1 saatlik Vinyasa yoga çalışması için buradan etkinlik biletini satın alabilirsiniz. Kendi yoga matınızı getirmeniz gerektiğini de ayrıca not düşelim.

Tiyatro / Üçü Bir Arada / KüçükÇiftlik Park / 21:00

Ağustos Ayı Tiyatroları – Üçü Bir Arada

Cem Davran, Celil Nalçakan ve Onur Özaydın’ın sahneyi paylaştığı Üçü Bir Arada, üç ağır hasarlı adamın karanlık komedisi. Aşkta yüzü gülmeyen bir adam, eski bir kaleci ve komplo teorileri yüzünden hayatı mahvolmuş bir sosyopat; kendileriyle, geçmişleriyle, kayıplarıyla, aşklarıyla, aileleriyle, kaderle yüzleşiyor. Bu büyük imtihan da ilginç bir komedi olarak sahneye taşınıyor. Açık havada tiyatro keyfi bizce güzel bir hafta ortası aktivitesi olabilir. İlginizi çektiyse buraya bilet linki bırakıyoruz.

5 Ağustos Perşembe

Dans Gösterisi / Anadolu Ateşi / Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu / 21:00

Anadolu Ateşi’ni anlatmaya pek de gerek yok sanki. Yıllardır gösteri yaptıkları her sahneyi hem enerjileri hem de danslarıyla dolduran, dansı başlı başına bir görsel şölen haline getiren ekip bu sefer de yaz aylarının ikonik sahnesinde devleşecek.

Konser / MFÖ / Turkcell Vadi Vadistanbul / 21:00

Ezbere bildiğiniz, hafızanızda özel bir yeri olan en az bir MFÖ şarkısı mutlaka vardır. İşte bu gece o şarkıyı yüksek sesle, bir sürü eşlikçiyle beraber söyleme gecesi! Hem konser hem de iyi müzik hasretinizi dindirecek bu nefis gecenin biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

6 Ağustos Cuma

Tiyatro / Olay Rusya’da Geçiyor / Cennet Bahçesi Burgazada / 20:30

Haftayı Burgazada’da, ada ruhuyla tamamlamak isteyenlere çok güzel bir teklifimiz var! Evren Duyal, Jülide Güven ve Deniz Çeküç’ün baş rollerini paylaştığı oyunumuzun ne metni var ne de kurgusu. Tek bildiğimiz, olay Rusya’da geçiyor. Geri kalanı doğaçlama ve seyircinin hayal gücüyle ilerliyor. Bu enteresan komedinin biletleri ve detayları için bağlantımız aşağıda.

https://www.biletix.com/etkinlik/0SA23/TURKIYE/tr

7 Ağustos Cumartesi

Film Gösterimi / Pinokyo / Fişekhane Açıkhava / 21:00

Ağustos Ayı Ajandası – Pinokyo

İyi kalpli marangoz Geppetto’nun can verdiği ahşap kukla Pinokyo’nun, dış dünyaya olan merakı ve insan olma arzusu ile evden kaçma hikayesine hepiniz aşinasınızdır. Matteo Garrone’nin yönettiği filmde baş rolde usta oyuncu Roberto Benigni var. Bu güzel masalı, böyle harika bir yorumla hem de açık havada izlemek isterseniz bu etkinlik kaçmaz. Buraya bilet satın alabileceğiniz linki bıraktık.

8 Ağustos Pazar

Tiyatro / Kürk Mantolu Madonna / Selamiçeşme Özgürlük Parkı Amfi Tiyatro / 21:00

Sabahattin Ali’nin bu derin aşk romanını okuyup sevdiyseniz mutlaka bir de sahnede izlemelisiniz. Özgürlük Parkı’nın bol oksijenli yemyeşil ortamında gerçekleşecek bu tiyatro gecesinde, sahnede kalabalık bir oyuncu kadrosu  ve oyuna eşlik eden harika bir müzik var.

Konser / Gaye Su Akyol / Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu / 21:00

Ağustos Ayı Konserleri – Gaye Su Akyol

Gaye Su Akyol’un müziğini standart kalıplarla, sözlerle anlatmak biraz yetersiz kalabilir. Zaten kendisi de “kavram olarak evrensel, ruh olarak yerel” şeklinde tanımlıyor. Tam da böyle, Anadolu müziğinden klasik müziğe, punktan rock tınılarına uzanan bir Gaye Su Akyol gecesi için Harbiye Açıkhava son derece ideal bir mekan. Haftayı güzel müzikle, İstanbul’un kalbinde kapatmak isterseniz biletlere giden yol burada.

10 Ağustos Salı

Film Gösterimi / The Gentlemen / KüçükÇiftlik Park / 18:30

Ortam sakin ama filmimiz soluksuz bir aksiyon. Guy Ritchie’nin yönettiği filmin kadrosu yıldızlar geçidi; Matthew McConaughey, Collin Farrell, Hugh Grant, Charlie Hunnam.

Kurduğu dev suç imparatorluğunu bırakıp sakin bir hayat sürmeye karar veren bir adam, adım adım onu takip eden bir dedektif ve yerini kapmak için adeta savaş başlatan suçlular. Konusu bile gecenin hareketlilik seviyesi ile ilgili net bir fikir veriyor. İyi bir Salı günü finali seçeneği olabilir. Biletix üzerinden biletlere ulaşabilirsiniz.

Tiyatro / Harem Kabare / Selamiçeşme Özgürlük Parkı Amfi Tiyatro / 21:00

Okan Bayülgen, yazıp yönettiği bu oyunda aynı zamanda sahnede de yer alıyor. Kendisine Merve Sevi, Melda Gür, Selin Atasoy, Ödül Turan ve Aybüke Albere eşlik ediyor. Aynı adamla evlenmiş birbirinden farklı dört kadının hikayesi oldukça eğlenceli bir müzikal şeklinde sahneleniyor. Kadıköy’de kahkahalı bir açık hava etkinliği arayanlar için bilet satın alınabilecek link hemen burada.

11 Ağustos Çarşamba

Tiyatro / Cimri / KüçükÇiftlik Park / 21:00

İstanbul Ağustos Ayı Etkinlikleri – Cimri

Moliere’in kült eseri Cimri, uzun zamandır kapalı gişe sahneleniyor. Kalabalık ve oldukça başarılı bir kadroya sahip oyunda özellikle Serkan Keskin’in Harpagon performansı izleyiciden ilk günden beri büyük alkış alıyor.

Hikaye, katı yürekli, pinti, vermeyi değil sadece almayı bilen bir adamın hikayesi ancak bu adam üzerinden aile yapısına dair de bir pencere açılıyor. Bu oyunu henüz izlemediyseniz açık havada izlemek çok güzel bir fırsat olabilir. Etkinlik biletleri ve detaylar aşağıda sizi bekler.

https://www.biletix.com/etkinlik/07S12/TURKIYE/tr

12 Ağustos Perşembe

Konser / Jiri Barta & Terezie Fialova Viyolonsel Piyano Resitali / Sakıp Sabancı Müzesi Teras / 20:30

Sakıp Sabancı Müzesi’nde daha önce bir sergi gezme ya da konsere katılma fırsatı bulduysanız bahçesinin ne kadar güzel olduğunu, çeşit çeşit ağacı barındırdığını bilirsiniz. Manzarası da zaten eşsiz boğaz manzarası. Daha önce bu güzel deneyimi yaşamayanlar için bu etkinlik biçilmiş kaftan. Klasik müzik, manzara, mis gibi boğaz havası…Viyolonsel virtüözü Jiri Barta ve piyanist Terezie Fialova bu gecede Çek asıllı besteciler Dvorak ve Janacek’in seçme eserlerinden oluşan özel bir programla seyirci karşısına çıkacaklar. Kulaklarınızın pasını silecek konserin akışına ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Konser / Mor ve Ötesi / Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu / 21:15

Hafta sonuna 1 gün kala hafta sonu hissi yaşatacak bir konser! Festivallerin, yaz konserlerinin eşlik etmesi en keyifli gruplarından olan Mor ve Ötesi, günü güzel bitirmeniz için nefis bir seçenek olabilir.

İstanbul’un dolu dolu şehir hayatından biraz uzaklaşıp Ağustos ayında minik bir haftasonu kaçamağı planlıyorsanız Yurtiçinde En Güzel Tatil Yerleri yazımıza bir göz atmanızı öneririz.

13 Ağustos Cuma

Tiyatro / Tüy / Cennet Bahçesi Burgazada / 20:30

Cuma akşamı, haftanın yorgunluğunu ada havası ile atmak isteyenlere bizden güzel bir tavsiye.

Tüy, 1985 yılında Gürhan Başaran tarafından Oğuz Atay’ın Korkuyu Beklerken isimli öyküsünden esinlenilerek yazılmış. Oyun, kendi halinde yaşayıp giden bir adama bir gün bir melek tarafından bir tüy verilmesiyle gelişen olayları konu ediniyor. Konu ilginizi çektiyse buradan etkinlik biletlerine ulaşabilirsiniz.

Konser / Melike Şahin / Turkcell Vadi Vadistanbul / 21:00

İstanbul Etkinlik Rehberi – Melike Şahin

Melike Şahin, şüphesiz son birkaç yılın en kalbe dokunan şarkılar üreten sanatçılarından. Özellikle son albümü Merhem, hem vurucu sözleri hem de zengin altyapıları ile şimdiden klasik olmaya aday birçok şarkı içeriyor. Sizin de eşlik etmekten keyif aldığınız Melike Şahin şarkıları varsa ve hep bir ağızdan şarkı söyleyerek güzel bir yaz akşamı geçirmek isterseniz bu konseri kaçırmak istemeyebilirsiniz.

14 Ağustos Cumartesi

Tiyatro / Bütün Çılgınlar Sever Beni / Selamiçeşme Özgürlük Parkı Amfi Tiyatro / 21:00

Oyun, kıskançlık krizine girmiş olan bir adamın, eşinin sadakatini ölçmek için en yakın arkadaşı ile giriştiği oyunu ve sonrasında başlarına gelen komik olayları konu ediniyor. Sahnede Mert Fırat, Öznur Serçeler ve Çağlar Yalçınkaya var. Yıllardır çok beğeniyle izlenen bu oyunu henüz izlemediyseniz kaçırmayın deyip etkinlik bilet linkini de buraya bırakıyoruz.

Konser / Yeni Türkü / Turkcell Vadi Vadistanbul / 21:00

Yağmurun Elleri, Deliler, Fırtına ve daha birçok şarkı, sanki geçmişe dair naifliği ve güzelliği hala koruyup ara sıra bize hatırlatıyor gibi. Derya Köroğlu’nun hiç değişmeyen ipek sesini ve zihnimize yer etmiş Yeni Türkü klasiklerini dinlemeyi özlediyseniz bu güzel konserin biletleri burada.

15 Ağustos Pazar

Konser / Burgazada Caz Günleri / Cennet Bahçesi Burgazada / 18:00

Adanın nostaljik ve huzurlu atmosferine bu konser çok yakışacak!

İlk sahne alacak isim Bestem Yuvarlak. Swing jazz ve bossa nova standartlarından oluşan şarkılarını seslendirecek olan vokaliste, klavyede Berkan Kaya, kontrbasta Umut Oymak ve gitarda Cem Çatık eşlik edecek.

Saat 21:00’de sahne sırası bu sefer Şenay Ocak ve Baki Duyarlar’ın. Sıkı caz takipçileri Şenay Ocak’ın kendine has tatlı sesini ve Baki Duyarlar’ın piyanoda nasıl harikalar yaratan bir usta olduğunu zaten bilirler.

Bu etkinlik için şimdiden heyecanlandıysanız biletler hemen burada!

16 Ağustos Pazartesi

Tiyatro / Ahududu / Selamiçeşme Özgürlük Parkı Amfi Tiyatro / 21:00

İstanbul Ağustos Ayı Tiyatroları – Ahududu

Ahududu, dünyanın en çok sahnelenen komedilerinden birisi olarak tiyatro tarihine geçmiş bir oyun. Hatta ülkemizde geçmiş yıllarda Suna Pekuysal, Vasfi Rıza Zobu gibi usta tiyatrocular tarafından da sahneye taşındı. Nedim Saban yönetmenliğindeki bu versiyonda ise Suna Keskin, Melek Baykal, Cem Güler, Bülent Seyran gibi önemli isimler yer alıyor. İki yaşlı kadının yalnızlıkla girdiği savaşın komedi unsurlarıyla anlatıldığı Ahududu, haftaya güzel bir başlangıç olabilir.

17 Ağustos Salı

Tiyatro / İki Bekar / Selamiçeşme Özgürlük Parkı Amfi Tiyatro / 21:00

İki Bekar, bağlanmaktan, ilişkiden, terkedilmekten korkan Jack ile ısrarcı ve biraz da çatlak Shanette’in hikayesi. Bir davette arkadaşlarının çöpçatanlık yapmasıyla aynı masaya oturuyorlar ve olaylar gelişiyor. Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın sahnede çok övgü aldığı bu oyunun biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

18 Ağustos Çarşamba

Film Gösterimi / Spirited Away / Fişekhane Açıkhava / 21:00

İstanbul Etkinlik Rehberi – Spirited Away

Miyazaki tutkunları buraya!

Ruha iyi gelen animasyonların yönetmeni Hayoo Miyazaki’nin Spirited Away filminde, babasının işi sebebiyle başka bir şehre taşınmak zorunda kalan 10 yaşındaki Chihiro’nun, yemek molası verdikleri bir yerde kendisini gizemli bir dünyada bulmasıyla başlayan olaylar anlatılıyor. Aile, hayat, aşk; bu filmde mutlaka bir şeyler kalbinizde yer edinecek.

Buradan etkinlik biletini satın alabilirsiniz.

Tiyatro / Süt Kardeşler / Maximum Uniq Açıkhava / 21:00

İstanbul Etkinlikleri – Süt Kardeşler

Efsanevi Süt Kardeşler filmi Türk sinemasının en komik, tekrar tekrar izlemekten hiç sıkılmayacağımız filmlerinden birisi. Sinema perdesine aktarılmadan önce de usta tiyatrocu Nejat Uygur tarafından tiyatroya uyarlanıp sahnelenmişti. Şimdi uzun yıllar sonra Süheyl ve Behzat Uygur tarafından yeniden yorumlanıyor.

Bahriyeli iki askerin izin kağıtlarını değiştirmesi sonucu ortaya çıkan bir dizi komik olayı konu alan oyunda Emine Ün, Hakan Eke, Elif Gönlüm de sahnede yer alan isimlerden. Hem komik hem de nostaljik bir tiyatro gecesi yaşamak isteyenler için bilet linkini aşağıya iliştirdik.

https://www.biletix.com/etkinlik/05A50/TURKIYE/tr

20 Ağustos Cuma

Konser / Büyük Ev Ablukada Fırtınayt / KüçükÇiftlik Park / 18:30

Park’ta Rock serisi konserlerinin bir başka coşkulu ismi Büyük Ev Ablukada. Grubun aylar sonra ilk konseri eminiz çok enerjik olacak. Haftanın stresini, özellikle şarkı sözleri sayesinde, bağıra çağıra şarkı söyleyerek atabileceğiniz bir konser olacağını düşünüyoruz. Siz de aynı fikirdeyseniz biletler burada.

21 Ağustos Cumartesi

Konser / Pinhani / Turkcell Vadi Vadistanbul / 21:00

Grubun vokalisti Sinan Kaynakçı’nın insanın içine işleyen sesi sayesinde Pinhani şarkıları hep biraz hüzünlüdür. Grubun yakın bir zamanda çıkardığı son albümünden Dünyadan Uzak özellikle pek beğenildi. Kendi içinde sakin, müziğin zenginliği ile bezenmiş güzel bir Cumartesi gecesi olacağını tahmin ediyoruz. Açıkhavada, yaz akşamı esintileriyle kendinize ve sevdiklerinize güzel bir gece armağan edebilirsiniz.

22 Ağustos Pazar

Konser / Yüzyüzeyken Konuşuruz / KüçükÇiftlik Park / 18:30

Son yıllarda şarkı sözleri ile oldukça ses getiren, festivallerin en aranan gruplarından Yüzyüzeyken Konuşuruz, Park’ta Rock serisi kapsamında Küçük Çiftlik bahçesinde. Eminiz dilinizin ucunda, aklınızın köşesinde bekleyen bir şarkıları mutlaka vardır. Şimdi o şarkıyı kalabalıklarla söylemenin tam zamanı.

25 Ağustos Çarşamba

Tiyatro / Amadeus / Zorlu PSM / 20:30

Ağustos Ayı Tiyatroları – Amadeus

Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz’ın baş rollerini paylaştığı oyun aslında 55 kişilik kalabalık bir kadro tarafından sahneleniyor. Bu kadronun büyük bir kısmı da oyunun müziklerine imza atan orkestra ki bu da oyunu daha cezbedici hale getiriyor.

Bir müzik dehası olan Mozart’ın hayatının görünen kısmı dışında görünmeyen, adeta hayattan kopmuş gibi sürdürdüğü kısma da odaklanan oyun, Mozart’ın yaşamını en yakınındaki Salieri aracılığıyla gözler önüne seriyor. Sahnelendiği ilk günden beri beğeniyle izlenen Amadeus’un biletleri için tıklayın.

Tiyatro / Bir Baba Hamlet / KüçükÇiftlik Park / 21:00

Pek de yetenekli olmayan, hatta özgüvenlerinden başka pek de bir şeyleri olmayan iki oyuncu, sahnelemek için Hamlet’i seçerler ve ellerine yüzlerine bulaştırmalarıyla ortaya adeta bir facia çıkar. Bu temposu hiç düşmeyen komedide sahnede Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu var. Neşeli bir gece geçirmek isterseniz tıklayınız!

26 Ağustos Perşembe

Konser / Bir Arada Caz / Maximum Uniq Açıkhava / 18:00

Bir Arada Caz etkinliği, sizi festival ruhuna ve güzel müziğe doyuracak dört performanstan oluşuyor.

Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek gecede, Şenova Ülker Band feat. Sibel Köse & Erdem Özkan, latin cazın önemli ismi Emir Ersoy, Kolektif İstanbul ve Manuş-u Ala sahne alacak isimler. Buradan etkinliğin diğer detaylarına ulaşabilirsiniz.

Konser / Davul Zurna Caz: Bilal Karaman / Sakıp Sabancı Müzesi Teras / 20:30

Boğaza nazır gecede Roman müziği ve caz bir araya geliyor ve pek de sakin kalamayacağınız bir gece vaad ediyor.

Bilal Karaman’ın gitarına, zurnasıyla Ahmet Özden, klarnetiyle Ergün Şenlendirici, darbukasıyla Hacı Rüstem Çembeli eşlik edecek. Eğlenmeye ve müziğe bu kadar hasret kalmışken bu etkinlik kaçmaz. Buyrun biletler!

27 Ağustos Cuma

Konser / Joshua Bell / Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu / 20:00

İstanbul Konserleri – Joshua Bell

Dünyanın en iyi keman virtüözlerinden birisi olarak kabul edilen Joshua Bell, çok özel bir performans için büyülü İstanbul gecesine konuk oluyor. İsmini, Post gazetesinin sosyal bir deneyi için Washington metro istasyonunda keman çalarak para toplamayı kabul etmesiyle de duymuş olabilirsiniz.

Konserleri için yer bulmanın çok zor olduğu bir dönemde, metro istasyonunun bir köşesinde milyon dolarlık kemanıyla birkaç parça çalmış ve bir yerlere yetişme telaşı içindeki insanlar tarafından bu mini konserin pek de kıymeti bilinmemiş. Ama eminiz ki bu sosyal deney öncesinde de ismini duymuş olan çok fazla sayıda takipçisi vardır ve böyle önemli bir geceyi kaçırmak istemeyen bir sürü izleyici olacaktır. Bu nefis konserin bilet linkini aşağıya bırakıyoruz.

https://www.biletix.com/etkinlik/0E0AI/TURKIYE/tr

28 Ağustos Cumartesi

Film Gösterimi / Siyah Kuğu / Beykoz Kundura / 21:00

Natalie Portman, Vincent Cassel, Mila Kunis, Winona Ryder gibi önemli yıldızlardan oluşan kadroya sahip film, Natalie Portman’a En İyi Kadın Oyuncu dalında birçok ödül kazandırdı. Film, hayatını mesleğine adamış bir balerinin zamanla hırsı, tutkusu yüzünden sürüklendiği çıkmazı anlatıyor. Temposu dinmeyen, oldukça çarpıcı ve etkileyici bu filmin biletlerine Beykoz Kundura web sitesinden ulaşabilirsiniz.

29 Ağustos Pazar

Konser / Elif Çağlar Quartet / Beykoz Kundura / 21:30

İstanbul Ağustos Ayı Etkinlikleri – Elif Çağlar Quartet

Beykoz Kundura Fabrikası’nın birçok film ve diziye plato olmuş nostaljik ortamında caz keyfi kesinlikle başka olacaktır.

Hem Türkiye’de hem de yurt dışında festivallerin aranan isimlerinden olan Elif Çağlar’a, klavyede Çağrı Sertel, basta Volkan Hürsever, davulda ise Ediz Hafızoğlu eşlik edecek. Hem kendi bestelerini hem de birçok cover parçayı seslendirecek olan Elif Çağlar’ın bu güzel performansının biletlerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

31 Ağustos Salı

Film Gösterimi / Rocketman / KüçükÇiftlik Park / 18:30

Müziğe doyacağınız bir film gecesi çünkü konu Elton John’un hayatı. Taron Egerton baş rolde, yönetmen ise Dexter Fletcher.

Bir İstanbul etkinlik rehberimizin daha sonuna geldik.

Ağustos ayınız en başta sağlıklı sonra da coşkulu, dolu dolu, tıpkı yaz meyveleri gibi rengarenk geçsin. Gelecek ay da İstanbul’un keyfini, neşesini kaldığımız yerden paylaşmaya devam etmek dileğiyle…

Bizi instagramdan takip edebilir veya bültenimize buradan üye olabilirsiniz.

Sevgiler,

Farah Samuray

 

 

 

More from Farah Samuray

ISPARTA LAVANTA FESTİVALİ

Son yıllarda giderek popüler bir hale gelen, mis kokulu, rengarenk Isparta Lavanta...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir