İstanbul Etkinlik Rehberi Temmuz 2023

istanbul etkinlik rehberi
Karsu

İstanbul’da festivallerin, açık hava sinemalarının, gölgeli kafe sandalyesi aramanın mevsimi, yazın tam ortası sevgili Temmuz hoş gelmiş.

Bu ayı olabildiğince güneşle, ağaçla, manzarayla geçirmek istersiniz diye sizin için en güzel teras, orman, bahçe etkinliklerini İstanbul Temmuz Ayı Etkinlik Rehberi’mizde bir araya getirdik.

Yazması bizden, güzel anılar eşliğinde tadını çıkarması sizden.

1 Temmuz Cumartesi

Atölye (yoga) / Courtyard Yoga / Courtyard by Marriott İstanbul West / 10:30

İstanbul temmuz etkinlikleri
Atölye – Yoga

Temmuz ayının ilk etkinliği hem yaza hem de hafta sonu sabahına yakışır güzellikte!

Marriott İstanbul’un yemyeşil bahçesinde Burcu Yılmazer ile 1 saatlik yoga çalışması sonrasında sizi nefis bir açıkhava brunch sofrası bekliyor.

Bu bağlantıdan etkinliğe ait tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Sergi / Masterpiece An Immersive AI Experience / Dasdas

Yapay zekanın belki de en etkileyici kullanım şekillerinden birisini deneyimleyebileceğiniz bu sergi sizi Da Vinci, Van Gogh ve Osman Hamdi’nin hem bildiğiniz hem de hiç bilmediğiniz dünyasına çağırıyor.

20.000’den fazla resim ve milyarlarca fırça darbesiyle yapay zeka tarafından yaratılan bu eşsiz çalışmayı görmek için buradan ziyaret etmek istediğiniz saat aralığını seçip bilet satın alabilirsiniz.

3 Temmuz Pazartesi

Açıkhava sineması / Paris’te Gece Yarısı / Swissotel The Bosphorus / 21:00

Yaz gecelerinin hem nostaljik hem de en keyifli aktivitelerinden birisi olan açık hava sineması temmuz ayıyla birlikte şehre döndü.

Swissotel’in boğaz kıyısındaki huzurlu bahçesinde, Paris’te Gece Yarısı filminin romantik ve büyülü atmosferine dalmak isterseniz bu etkinliği kaçırmayın deriz.

4 Temmuz Salı

Konser / Cigarettes After Sex / KüçükÇiftlik Park / 17:00

Amerikalı grubu ismen bilmiyorsanız bile birçok şarkısını duyar duymaz hemen tanırsınız.  Şarkıların adeta rüyalardan çıkıp gelen havası vokalin seksi yorumuyla birleşince en huzurlu anların fon müziği oluveriyor Cigarettes After Sex şarkıları.

Aşağıya iliştirdiğimiz mini playlist eşliğinde konserin detaylarına göz atmak isterseniz buraya buyurun.

Sergi / Steve McCurry / İstanbul Sinema Müzesi

Çoğumuzun 1985 tarihli Afgan Kızı fotoğrafıyla tanıdığı Steve McCurry’nin son 30 yılda çektiği fotoğraflarından oluşturulan seçkisi bu sergide bir araya getirilmiş.

Bu bağlantıdan bilet alabileceğiniz etkinliği Temmuz sonuna kadar ziyaret edebilirsiniz.

5 Temmuz Çarşamba

Konser / Flapper Swing ile Ormanda Caz / YBY Woods Yaşam ve Etkinlik Alanı / 20:30

istanbul etkinlikleri
İstanbul Temmuz ayı Konser – Flapper Swing

Kemerburgaz Kent Ormanı’nda gerçekleşecek olan etkinlikte hem orman havası hem dans hem de Flapper Swing ile cazın en eğlenceli halleri var.  Swing döneminin en başarılı temsilcilerinden olan ve performanslarını kostümlerle ve danslarla zenginleştiren grubu daha önce canlı izlemediyseniz bu açıkhava etkinliği biçilmiş kaftan!

Konserin biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Konser / Ezginin Günlüğü / Moda Kayıkhane / 22:00

Yaz gecesi etkinlikleri için şehrin bir diğer güzel noktası da denize sıfır konumuyla Moda Kayıkhane.

Ezginin Günlüğü şarkılarına deniz kokusu eşliğinde bağıra çağıra eşlik ederek Moda’nın zaten kendiliğinden sahip olduğu sayfiye ruhunu taçlandırabilirsiniz. Bu güzel hafta ortası etkinliğinin biletleri aşağıdaki bağlantıda.

https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/ezginin-gunlugu-moda-kayikhane/5019320

6 Temmuz Perşembe

Konser / Alfresco Tunes / Hilton İstanbul Bosphorus / 20:00

Hilton’un yemyeşil bahçesinde harika bir caz gecesine davetlisiniz.

Sibel Köse’nin solistliğini üstlendiği grupta kontrbasta Ozan Musluoğlu, davulda Berke Özgümüş ve piyanoda Uraz Kıvaner var ve gece boyu önemli caz klasiklerinden derledikleri bir repertuar ile dinleyici karşısında olacaklar. Buradan etkinliğin tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

7 Temmuz Cuma

Opera / “Don Giovanni” Pietro Spagnoli / Süreyya Operası / 20:00

istanbul etkinlik ajandası opera don giovanni
opera – Don Giovanni

17. yüzyıl İspanyasında geçen hikayede, karşılaştığı tüm kadınlara ilgi duyan ve uşağının yardımıyla onları ağına düşüren Don Giovanni’nin hak ettiği sona doğru giden yolculuğu anlatılıyor. Ünlü bariton Pietro Spagnoli’nin baş rolde yer aldığı operada kendisine Güneş Gürle ve genç yeteneklerden oluşan bir ekip eşlik edecek.

Süreyya Operası’nın tarihi atmosferinde gerçekleşecek olan etkinliğin biletleri burada.

8 Temmuz Cumartesi

Festival / Not a Fest / Cennet Bahçesi Burgazada / 17:00

Burgazada Cennet Bahçesi’nde her yıl gerçekleşen ve artık sağlam bir müdavim kitlesi edinen festivalin bu seneki isimleri Nabıcaz, Dream Out Loud, Amazon ve Suitcase.

Hem ada ruhu hem alternatif müzik içeren cumartesi etkinliğine dair daha ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

Hazır Burgazada’ya gelmişken belki başka adaları da kapsayan daha geniş ölçekli bir hafta sonu planı yapmak isterseniz Heybeliada’da Gezilecek Yerler yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yaz Klasiği – Heybeliada’da Gezilecek Yerler

Konser / Riff Cohen & Okay Temiz – Kovacs / Parkorman / 17:00

Kovacs dendiğinde hemen derin ve biraz karanlık sesi ve My Love şarkısı gelir akıllara. Eminiz ki bu ses bir yaz gecesinde Parkorman’da çok güzel yankılanacak. Kendisinden hemen önce de sahnede çok önemli bir isim, Okay Temiz ve Riff Cohen olacak.

Tüm gecenin programına ve biletlere ulaşmak isterseniz de detaylar burada sizi bekliyor.

9 Temmuz Pazar

Konser / Morcheeba & Alfa Mist & Ekin Beril / Parkorman / 17:00

İstanbul Caz Festivali kapsamında gerçekleşen konserlerle Parkorman oldukça renkli gecelere ev sahipliği yapıyor.

Rock, caz ve R&B türleri arasında zarifçe gezinen Morcheeba bu gecenin en parıltılı yıldızlarından birisi. Öncesinde de sahne Ekin Beril ve Alfa Mist’e ait olacak.

Tam burada konsere ait her türlü bilgi mevcut. Aşağıya da Ekin Beril ile hala tanışmayanlar olabilir diye bir dinleme listesi bırakıyoruz.

10 Temmuz Pazartesi

Konser – Şiir Dinletisi / Fazıl Say – Genco Erkal / Enka Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu / 21:15

Fazıl Say’ın Nazım Hikmet şiirlerinden esinlenerek bestelediği eserlerine Genco Erkal’ın Nazım şiirleriyle eşlik edeceği gece belli hem müzikal hem de duygusal olarak oldukça yoğun geçecek. Müziğin ve tiyatronun iki önemli ismini aynı sahnede izlemek isterseniz bu etkinliği mutlaka not edin.

Tiyatro / Bir Delinin Hatıra Defteri / Selamiçeşme Özgürlük Parkı Amfi Tiyatro / 21:00

Gogol’un eserinden uyarlanan Bir Delinin Hatıra Defteri, adım adım deliliğe doğru giden bir adamın yaşadıklarını anlatıyor. Erdal Beşikçioğlu’nun sahnede devleştiği bu tek kişilik performansı daha önce izlemediyseniz açıkhavada güzel bir yaz akşamı etkinliği olarak kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

11 Temmuz Salı

Tiyatro / Aydınlıkevler / Maximum Uniq Açıkhava / 21:00

tiyatro aydınlıkevler
istanbul tiyatroları – Aydınlıkevler

Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı, baş rollerde Demet Akbağ, Salih Bademci ve Burak Dakak’ın yer aldığı oyun tam güldürürken düşündüren diyebileceğimiz türde bir komedi. Aydınlıkevler’de yaşayan bir babaanne ve torunu, bir duvar ve duvarın arkasında yaşayan Amerikalılar. Bir de oyun boyunca kullanılan görsel zenginleştirme yöntemlerinin de çok başarılı olduğunu belirtmekte fayda var.

Etkinlik bilet bağlantısı aşağıda.

https://www.biletix.com/etkinlik/25AR9/TURKIYE/tr

Açıkhava Sineması / Bohemian Rhapsody / The Ritz Carlton İstanbul / 21:00

Ritz Carlton’ın nefis terasında, mis gibi akşam esintisinde film izlemek haftaya iyi başlamak için şahane bir yol. Buradan hem filmin detaylarını görebilir hem de bilet satın alabilirsiniz.

12 Temmuz Çarşamba

Atölye (yemek) / Yaz Meyvesi Kokteylleri / Vertical Erenköy / 19:30

Yaklaşık 2 saat sürecek bu keyifli atölyede bar şefi Zeynep Özgüvenç ile hem viski ve votka bazlı kokteyl yapımını öğreneceksiniz hem de atölye sonrası yaptığınız kokteylleri sohbet eşliğinde keyifle yudumlayacaksınız. Üstelik öğreneceğiniz bar teknikleriyle de evinizde bu keyfi devam ettirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıda atölyenin detayları ve biletler sizi bekler.

https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/vertical-workshop-bilet-passo/5098340

Konser / The Lumineers & Adamlar / Parkorman / 19:45

istanbul konserleri the lumineers
İstanbul Temmuz Konserleri – The Lumineers

The Lumineers dünya çapında başarıları ile modern folk müziğinin önemli isimlerinden birisi haline geldi. Özellikle çıkış parçaları “Ho Hey” 10 yılı devirmesine rağmen halen birçok playlistin vazgeçilmezi. The Lumineers sahne almadan önce dinleyiciyi coşturacak isim ise ironik şarkı sözleriyle pek sevilen Adamlar. Tam bir hafta ortası keyfi vaat eden bu etkinliğin biletleri burada.

13 Temmuz Perşembe

Tiyatro / İmparator / Trump Sahne / 20:30

Genco Erkal’ın hem yönettiği hem de Enes Sarı ile sahneyi paylaştığı oyun, Etiyopya İmparatoru’nun 44 yıllık saltanatını ve sonunu anlatıyor. Bu bağlantıdan tiyatronun biletlerine ulaşabilirsiniz.

Festival / Gece Gezmesi / Kadıköy-Moda Çeşitli Mekanlar / 20:00

Gece Gezmesi tam da adı gibi, en rahat ayakkabılarınızı giyip karış karış Kadıköy-Moda sokaklarını gezerek müzik dinlediğiniz bir etkinlik.

İstanbul Caz Festivali’nin gelenekselleşen gece gezmesinde bu seneki mekanlar Dorock XL, Moda Sahnesi, The Wall ve Kadıköy Sineması. 20:00’dan itibaren gece yarısına kadar tüm mekanlarda farklı farklı isimler sahne alacak. Buradan gece boyu sürecek programa ve biletlere ulaşabilirsiniz.

14 Temmuz Cuma

Konser / Yeni Türkü & Zuhal Olcay / KüçükÇiftlik Park / 19:00

KüçükÇiftlik Park sahnesi, sesi yaz akşamına çok yakışan iki ismi ağırlıyor. Yumuşacık, kalbinize iyi gelen bir müzik etkinliği arıyorsanız Yeni Türkü ve Zuhal Olcay konseri tam size göre.

Bu linkten etkinlik biletini satın alabilirsiniz.

Konser / Youn Sun Nah Quartet & Deniz Taşar / Robert Kolej / 19:45

istanbul konserleri youn sun nah
konser – Youn Sun Nah

Robert Kolej’in Konak Teras’ında gerçekleşecek olan konser hem okulun büyülü atmosferini solumak hem de bu kültürden mezun olan başarılı caz vokalisti Deniz Taşar’ı dinlemek için harika bir fırsat. Kendisinden sonra sahne alacak olan yıldız isim ise Youn Sun Nah. Kendisi müziğin içine doğmuş ve hem çok yönlü bir müzisyen oluşu hem de su gibi sesiyle dikkat çekiyor. Bu şahane caz gecesini kaçırmak istemeyenler için biletler aşağıdaki bağlantıda.

https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/youn-sun-nah-iksv-caz-festivali-bilet/4722327

16 Temmuz Pazar

Festival / Fideles & Brina Knauss & Gheist & Rebuke / Parkorman / 19:00

Haftaya güzel bir final yapıp yeni haftaya enerji depolamak isteyenler bu etkinlikte buluşuyor.

Elektronik müziğin önemli isimleri Fideles, Brina Knauss, Gheist ve Rebuke’nin sahne alacağı festival, Parkorman’ın nefis ortamında nefes aldıracak bir etkinlik olacak gibi görünüyor.

Film Gösterimi / Leon: The Professional / Zorlu PSM / 20:00

Zorlu PSM’nin ücretsiz film gösterimleri yaptığı Vestel Amfi’de bu hafta bir klasik, Leon var.

Tüm ailesi mafya tarafından öldürülen Mathilda’nın, soğukkanlı katil Leon’a sığınmasıyla başlayan sıra dışı arkadaşlığı anlatan filmi izlemek isterseniz bu etkinlik için aşağıdaki bağlantıdan kayıt yaptırmanız gerekiyor.

https://www.zorlupsm.com/etkinlikler/baska-sinema-film-gosterimi-leon-the-professional?p=22707b06-bd45-4784-8af3-263a3f5a9387

17 Temmuz Pazartesi

Müzikal / Çingeneler Zamanı (Ederlezi) / Trump Sahne / 20:30

istanbul müzikalleri
Çingeneler Zamanı

Emir Kusturica’nın başyapıt niteliğindeki filmi Çingeneler Zamanı’nın bir uyarlaması olan müzikalin yönetmeni Vural Bingöl. Sahne önü ve arkasındaki kadrosu da oldukça kalabalık.

80’li yıllarda Yugoslavya’da yaşayan, hayatları neşe ile doluymuş gibi görünen çingenelerin derinlerde saklanan acılarını, aşklarını, ayrılıklarını anlatan sıcacık bir hikaye. Buradan kadro detaylarına ve biletlere ulaşabilirsiniz.

Konser / Fatoumata Diawara / The Marmara Esma Sultan Yalısı / 21:00

Fatoumata Diawara şarkılarını Mali’nin resmi dili olan Bambaraca ile söylese de anlattığı şeyler çok evrensel; aşk, toplumsal sorunlar ve her şeye rağmen pozitif duygular. Bu güzel sese kulak vermek ve renkli sahnesi ile unutulmaz bir gece geçirmek istiyorsanız boğaz kıyısındaki etkinliğimizin biletleri burada.

18 Temmuz Salı

Konser / Lizz Wright / Swissotel The Bosphorus / 19:30

Caz ve folku harmanlayarak gospel geçmişinin de verdiği başarılı teknikle tarzını yaratan Lizz Wright, İstanbul Caz Festivali kapsamında şehrimize konuk oluyor. Öncesinde sahne alacak isim ise Latin tarzıyla övgüler alan Elif Sanchez.

Bu iki başarılı kadının sesiyle güzelleşecek olan gecenin biletleri bu linkte.

Tiyatro / Vişne Bahçesi / Trump Sahne / 20:30

Oyun, kendilerine kalan mirası tüketmiş ve ellerinde kalan tek şey olan vişne bahçesine hapsolmuş bir aileyi anlatıyor. Son varlıkları olan vişne bahçesinin de ellerinden kayıp gitmesine engel olabilecekler mi?

Vişne Bahçesi, Gülen Karaman, Volkan Severcan, Şebnem Özinal, Özdemir Çiftçioğlu gibi önemli oyuncuları kadrosunda barındıran, kalabalık bir ekiple sahneleniyor. İzlemeyenler mutlaka listeye eklesin.

19 Temmuz Çarşamba

Tiyatro / Kibarlık Budalası / Trump Sahne / 20:30

Moliere’in kült eserinden uyarlanan oyun, asilzade olmaktan başka bir derdi olmayan bir adamı anlatıyor. Cahil ama çok da zengin olan kahramanımızın soyluların arasına dahil olmak için kendini düşürdüğü komik haller ve yaptığı görgüsüzlükler oyun boyunca bolca kahkaha attıracak. Sahnede Hakan Altıner, Aydan Şener, Damla Cercisoğlu gibi usta oyuncuları izlemek için bu oyun kaçmaz.

Konser / Karsu / Harbiye Açıkhava Tiyatrosu / 21:00

istanbul etkinlik rehberi
Karsu

Ünü topraklarımızı aşan, Kraliyet Ailesi’ne ve birçok devlet başkanına konser veren, muhteşem sesiyle olduğu kadar zarafetiyle de bilinen Karsu, piyanosu ve eşsiz yorumuyla Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde dinleyicisi ile buluşacak. Tadına doyulmaz caz gecesinin biletleri aşağıdaki bağlantıda.

https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/karsu-harbiye-acikhava-biletleri/5037328

20 Temmuz Perşembe

Atölye (çizim) / Drink & Draw with Verda Samanlı / W İstanbul / 19:00

Güzel bir bahçede şarabınızı yudumlayıp bir taraftan da duygularınızı serbest bırakacağınız bir çizim seansı yaşamak isterseniz bu farklı atölye ilginizi çekebilir. Verda Samanlı’nın tatlı anlatımıyla şekillenecek etkinliğin biletleri ve diğer detayları için buraya buyurun.

21 Temmuz Cuma

Konser / Can Bonomo & Nova Norda / YBY Woods Yaşam ve Etkinlik Alanı / 19:00

Yeşille, doğayla iç içe bir etkinlik daha! Yeni nesil seslerin ve yenilikçi tarzların en başarılı temsilcilerinden olan Can Bonomo ve Nova Norda aynı sahnede bir araya geliyor.

22 Temmuz Cumartesi

Konser / Baba Zula / The Wall Saloon & Performance / 21:00

Baba Zula’nın müziğini anlatmak için bu topraklardan doğup dünyanın dört bir yanında binlerce kişiyle buluşmuş, farklı kültürlerden aldığı ilhamla zenginleşmiş dopdolu bir tarz dersek hiç de yanlış olmaz. Kendi tasarladıkları elektro sazları, zillerle ve elektronik altyapılarla bir araya getiren ve biraz psikedelik biraz Anadolu rock ekleyip rengarenk bir tür yaratan grubun müziğine aşina değilseniz tanışmanız için aşağıya bir playlist iliştiriyoruz. Belki bu coşkulu konser için de karar vermenize yardımcı olur.

 

23 Temmuz Pazar

Tiyatro / Ölü Ozanlar Derneği / Trump Sahne / 19:00

Hikayemiz kuralların çok sıkı olduğu bir yatılı okulda geçiyor. Ergenlik çağındaki gençler, sırtlandıkları boylarından büyük sorumluluklar, ailelerin onlar için planladıkları gelecek ve kendi hayalleri arasına sıkışmışlıkları ve tüm bunlarla başa çıkma yöntemleri anlatılıyor.

Hakan Altıner hem yönetmen koltuğunda hem de baş roldeki Edebiyat öğretmeni John Keating’e hayat veriyor.

Oyunun biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Tiyatro / Cimri / Selamiçeşme Özgürlük Parkı Amfi Tiyatro / 21:00

Moliere’in kült eseri Cimri, kalabalık bir ekiple sahneleniyor. Serkan Keskin, Cansu Saka, Onur Yalçınkaya, Sezin Bozacı baş rollerde. Katı yürekli olması ve aşırı pintiliğiyle tanınan bir adamın iç dünyasının anlatıldığı oyunun yönetmeni ise Tansu Biçer. Cimri’nin 7 sezondur kapalı gişe olarak oynandığını da ekleyelim.

24 Temmuz Pazartesi

Tiyatro / Büyük Gözaltı / Selamiçeşme Özgürlük Parkı Amfi Tiyatro / 21:00

filgezi istanbul etkinlik rehberi
Tiyatro – Büyük Gözaltı

George Orwell’in 1949’da yazdığı kült eseri 1984’ün distopik dünyası tiyatro sahnesine taşınıyor. Rutkay Aziz’in yönettiği oyunun oyuncu kadrosunda kendisi dışında Taner Barlas, Ekin Aksu, Özcan Alpar, Levend Yılmaz ve Ebru Saçar var. Bu bağlantıdan hem detaylara hem biletlere ulaşmak mümkün.

26 Temmuz Çarşamba

Tiyatro / Aşkın En Kısa Gecesi / Enka Açık Hava Tiyatrosu / 21:15

Aşkın En Kısa gecesi, bir barda tanışan boşanma avukatı Helena ile yasadışı işlerin içinde olan Bob’un arasında alevlenen aşkı konu ediniyor. Oyunun kadrosunda Özlem Zeynep Dinsel, Mert Tiryaki ve Taha Özdemir var.

28 Temmuz Cuma

Konser / Birsen Tezer & Tuluğ Tırpan / Enka Açıkhava Tiyatrosu / 21:15

filgezi etkinlik rehberi
İstanbul Konserleri – Birsen Tezer

Sesi ve kalbimize kazınan şarkıları ile açıkhava performansları en sıkı takip edilen isimlerden birisi Birsen Tezer. Kendisine bu konserinde konuk sanatçı olarak, yaptığı film müzikleri ve caz eserleriyle kendisinden söz ettiren Tuluğ Tırpan eşlik edecek. Ayrıca Gürol Ağırbaş’ın da bas gitarıyla bu konserde yer alacağını not düşelim.

Konser / Sigur Ros / KüçükÇiftlik Park / 18:00

İzlandali rock grubu Sigur Ros, rock ve klasik müzik arasında dalgalanan, melodik ve zengin altyapılı müziğiyle iyi müzik dinleyicisini kendisine bir kere daha hayran bırakacağı sahne performansıyla KüçükÇiftlik Park sahnesine geliyor.

Kendisinden bahsetmişken rehberin sonlarına doğru eşlikçimiz olsun deyip bir de playlist ekliyoruz.

29 Temmuz Cumartesi

Tiyatro / Richard / Harbiye Açıkhava Tiyatrosu / 21:00

Shakespeare’in 3. Richard oyunundan yola çıkarak Okan Bayülgen’in yazıp yönettiği Richard, kalabalık bir kadro ile sahneleniyor.

2012 yılında İngiltere Kralı 3. Richard’ın kemiklerinin bir otoparkta bulunmasıyla başlayan oyun içinde bir tiyatro temsilini de barındıran bir polisiye hikayeye dönüşüyor. Daha fazla detay ve bilet bilgisi için buraya göz atabilirsiniz.

Festival / Gezgin Salon Festivali / Parkorman İstanbul / 14:00

İKSV’nin sevilen festivali Gezgin Salon bu sefer Parkorman’da.

İki güne yayılan festivalin ilk gün konukları Satori, Agar Agar, L’Imperatrice, Sylvie Kreusch ve Emir Taha. Yeşile, doğaya ve huzura çok yakışan bu etkinliğin biletleri ve daha detaylı bilgisi ise burada.

30 Temmuz Pazar

Müzikal / Notre Dame’ın Kamburu / Trump Sahne / 20:30

Victor Hugo’nun kült eseri Notre Dame’ın Kamburu, aynı çingene kızına aşık olan zangoç ve papazın hikayesini anlatıyor. Papazın içine düştüğü büyük ikilem, çirkin görüldüğü için insanlardan uzaklaşan zangoç Quasimodo ve çingene kızı Esmeralda, kalabalık bir kadroyla sahneye taşınıyor.

Bir İstanbul etkinlik rehberimizin daha sonuna geldik.

Ağustos ayında şehri dolu dolu yaşayacağımız yepyeni etkinliklerde, mutlu haberlerle buluşmak üzere.

Bizi instagramdan takip edebilir veya bültenimize buradan üye olabilirsiniz.

Sevgiler,

Farah Samuray

More from Farah Samuray

Online Etkinlik Rehberi – Haziran 2021

Yemyeşil ağaçlar, cıvıldayan kuşlar ve mis gibi hava bizi ısrarla hayatın içine...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir