İstanbul Etkinlik Rehberi Mart 2024

filgezi etkinlik ajandasi
Mart Ayı İstanbul Tiyatroları - Çirkin

Baharın ayak sesleriyle beraber yavaş yavaş şehrin ritmi de artıyor. Günler uzamaya, ağaçlar minicik de olsa tomurcuk vermeye başlamışken İstanbul’un sosyal coşkusuna daha çok ortak olmak istersiniz diye düşündük. Günlerinizi daha keyifli hale getirecek konserleri, tiyatroları, atölyeleri ve sergileri İstanbul Mart Ayı Etkinlik Rehberimizde sizin için bir araya getirdik. Derlemesi bizden, ajandanıza kaydetmesi sizden. Yeni ayınızın güzel geçmesini dileyerek sizi yazımıza davet ediyoruz.

1 Mart Cuma

Konser / Ah! Kosmos – Ambient Set / Akbank Sanat / 19:00

Ah! Kosmos ismiyle tanınan müzisyen/prodüktör Başak Günak, sadece elektronik müzik sahnesinde değil yaptığı ses kompozisyonları ile tiyatro, sinema, dans ve görsel sanatlar alanlarında da önemli işlere imza atıyor. Kendisini yepyeni ambient şarkılarıyla Akbank Sanat sahnesinde izleme fırsatını kaçırmayın deriz. Biletler burada.

Konser / Antonio Serrano – Flamenco Messengers / CRR Konser Salonu / 20:00

Flamenko ve cazı harmanlayıp kalplere dokunan ritimler yaratan Flamenco Messengers grubu Antonio Serrano önderliğinde CRR sahnesinde olacak. Farklı türlerin dansıyla duygudan duyguya koşmayı vadeden bir etkinlik.

Tiyatro / Canavar / Enka Oditoryumu / 20:30

mart etkinlik rehberi tiyatrolar
İstanbul Tiyatroları – Canavar

Yıllardır bir araya gelmemiş üç kuzen ve geçmişte bıraktıklarını sandıkları ortak bir travmayla yüzleşme gecesi. Tülin Özen, Gülçin Şahin ve Hakan Emre Ünal’ın sahnede yer aldığı Canavar’da, oldukça zor bir konu su gibi akan bir tiyatro oyununa dönüştürülmüş. Bu linkten etkinliğin biletlerine ulaşabilirsiniz.

2 Mart Cumartesi

Konser / Tuluyhan Uğurlu’dan Sirkeci Garında “Cumhuriyet Trenleri” / Sirkeci Tren Garı / 19:00

Piyanist ve besteci Tuluyhan Uğurlu, tarihi bir mekanda müziği ile 150 yıllık bir hikaye anlatacak. Sanayi Devrimi’nden ilk tren raylarına, Doğu Ekspresi’nden Cumhuriyet’e kadar İstanbul’un ve insanın raylarla olan ortak hikayesi hem nostaljik görüntüler hem de müzikle dinleyiciyi Sirkeci Garı’nda karşılayacak. Bu güzel etkinliğin biletleri burada sizi bekliyor.

Tiyatro / Bestenigar Yokuşu / Think House / 20:30

Bir seri katil tarafından kaçırılıp aylarca esir tutulan bir kadın günün birinde kaçmayı başarır ve bir anda kendisini olayı çözmeye çalışan yetkililerin ortasında bulur. Gizemli detaylar yüzünden hikaye gitgide tuhaf bir hal alır. Oyun ekibinin tanımıyla “alaturka bir polisiye”.

Oyun her ne kadar mizahi bir dil taşısa da kadına şiddetin geldiği noktayı anlatması açısından önemli bir yaraya parmak basıyor. Baş rollerde Hasan Demirci, Nazan Demir ve Bahadır Karaca var.

Tiyatro / İnsancıklar / Pera Palace Hotel / 12:00

Pera Palace’da Cumartesi Tiyatrosu kapsamında sahnelenecek oyun, Dostoyevski hikayesinden uyarlanmış bir aşk hikayesi. Bu bağlantıdan tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

3 Mart Pazar

Konser / Başak Yavuz Quartet / Sait Halim Paşa Yalısı / 10:30

basak yavuz
Mart Ayı Konserleri – Başak Yavuz

Pazar sabahınızı Boğaz’ın en güzel yalılarından birisinde, açık büfe kahvaltı ve caz keyfiyle taçlandırmak isterseniz doğru etkinliktesiniz. Başak Yavuz Quartet caz konseri ve öncesindeki nefis kahvaltının tüm detayları burada.

4 Mart Pazartesi

Tiyatro / On Adımda Unutmak / Zorlu PSM / 20:30

Şahika Tekand’ın yazıp yönettiği oyun, metni ve sahne koşullarıyla tam bir performans eseri. Kendi dünyasına kapanmış, umutlarından vazgeçip küçük konforlarıyla avunur olmuş ve bunun sonucunda da giderek cahilleşmiş insanın trajikomik öyküsü seyir keyfi yüksek bir işle sahneleniyor. Kadro ve biletler için buraya buyrun!

Tiyatro / Bir Nora Evi / Şişli Tiyatrosu / 20:30

Henrik Ibsen’in kadın mücadelesini konu alan, 19. yüzyıl sonlarına ait olan eseri Bir Bebek Evi’nden uyarlanan oyun, günümüz bakış açısıyla sahneleniyor. Tek kişilik formata sahip oyunda baş rolde dönüşümlü olarak Seda Elhan ve Tuğçe Yükselel yer alıyor. Etkinlik takviminde farklı tiyatro gruplarının oyunlarına da yer verenler için iyi bir tavsiye.

6 Mart Çarşamba

Tiyatro / Kibritin Ucunda / Zorlu PSM / 20:30

tiyatro kibritin ucunda
İstanbul Mart Ayı Tiyatroları – Kibritin Ucunda

Rıza Kocaoğlu’nun tek kişilik performansıyla sahnelenen oyun, 30’larının başında, büyük kararların arifesindeki bir adamın başına gelen bir olay neticesinde yaşadığı hesaplaşmayı anlatıyor. Soğuk bir İstanbul gecesinde geçen oyunun yönetmeni ise Kayhan Berkin.

7 Mart Perşembe

Tiyatro / Bir Barış Oyunu / Şişli Tiyatrosu / 20:30

Aristophanes’in yazdığı, Antik Yunan zamanından kalma oyun eskimeyen bir konuya sahip; barışa ulaşmaya çalışmak. Cansu Tekoluk, Haluk Deniz Aydın ve Mert Can Kaplan’ın rol aldığı oyunun yönetmeni ise Altuğ Görgü.

Film Gösterimi / Demir Pençe / Atlas 1948 Sineması / 21:00

İKSV Galaları kapsamında gösterilecek olan Demir Pençe, Amerikan güreşinde yıldız olarak kabul edilen Von Erich ailesinin zaferler ve kederlerle dolu hikayesini anlatıyor. Zirveye giden yolda çekilen acılar, başarı için aile eliyle uygulanan zalimce yöntemler ve büyük çalkantıların yer aldığı filmin kadrosunda Zac Efron, Jeremy Allen White ve Harris Dickinson var. Etkinliğin biletleri ise burada.

8 Mart Cuma

Konser / Ümit Besen & Pamela / Moda Kayıkhane / 22:00

istanbul konserleri
İstanbul Etkinlik Rehberi – Ümit Besen & Pamela

İstanbul’un gözde deniz kenarı etkinlik mekanlarından olan Moda Kayıkhane, bir süredir Ümit Besen & Pamela performanslarına ev sahipliği yapıyor. Ara ara sahne alan ikilinin repertuvarı da sahne uyumu da çok beğeniliyor. Moda’da eğlenceli bir Cuma akşamı için bu etkinlik doğru tercih olabilir.

Konser / Kalben ile Yeni Zaman Şarkıları / Babylon / 22:00

Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde sahnede müzik dünyasının en üretken kadınlarından birisini izlemek isterseniz 8 Mart akşamı istikamet Babylon!

9 Mart Cumartesi

Atölye (kokteyl yapımı) / Jigger İstanbul Kokteyl Workshop / Rooftail Galata / 18:00

istanbul kokteyl atolyesi
İstanbul Etkinlik Rehberi – Jigger Kokteyl Atölyesi

Hem eğitici hem eğlenceli hem de lezzetli bir etkinlik var sırada.

Jigger kokteyl atölyesinde Gimlet ve Whiskey Sour kokteyllerini yapmayı öğrenmekle kalmayacaksınız; bir de müzikli molalarla kokteyllerinizin tadını çıkaracaksınız. Bu bağlantıda hem atölyenin hem de atölye sonrasında devam edecek olan eğlencenin detayları var.

Konser / Kadın Bestecilerle Romantik Döneme Yolculuk / Pera Palace / 11:00

Kadınlar gününe özel gerçekleşecek olan bu konserde iki başarılı kadın sanatçı sahnede olacak; kemanıyla Nilay Sancar ve piyanosuyla Beril Eren. Romantik dönem kadın bestecilerin eserlerinin seslendirileceği bu nefis sabah konserini etkinlik ajandanıza not edin deriz.

Konser / Cosmic Crooner / Zorlu PSM / 21:30

Hollandalı Cosmic Crooner 60’lar ve 70’ler esintili müziğiyle sizi zamanda yolculuğa çıkarmaya geliyor. Müziğini daha önce dinlemediyseniz haydi ufak bir playlistle etkinlik rehberinin bir kısmında bize eşlik etsin.

10 Mart Pazar

Konser / Neşet Ruacan & Duygu Argın Trio / Sait Halim Paşa Yalısı / 10:30

Pazar sabahları Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen açık büfe kahvaltı-caz etkinliğinin 10 Mart konuğu Neşet Ruacan ve Duygu Argın Trio. Hem kulağınızı hem de midenizi şenlendirecek leziz bir İstanbul etkinliği bizce. Biletler tam şurada.

Dans-Performans / Eski Tören İçin Yeni Cilt / Kundura Sahne / 17:00

Melih Kıraç’ın kareografisi ve Kamola Rashidova’nın performansında, geçmiş, şimdi ve gelecek, demans halindeki bir zihnin dansa yansımalarıyla hayat buluyor. Beykoz Kundura’yı da görmek için güzel bir etkinlik.

Konser / Sertab Erener / Atatürk Kültür Merkezi / 20:00

Hepimizin dilinin ucunda bir Sertab Erener şarkısı vardır mutlaka. İşte o şarkıları mırıldanarak gün yüzüne çıkartmak için bu konser harika bir fırsat.

11 Mart Pazartesi

Tiyatro / Baba / DasDas / 21:00

istanbul etkinlik ajandasi
İstanbul Etkinlikleri – Tiyatro – Baba

Hayal ve gerçeğin, doğru ile yanlışın karıştığı bir anda seyirciye çok çarpıcı sorular soran bir oyun. Yazar Florian Zeller, baş rollerde ise Şerif Erol ve Zeynep Dinsel var.

Konser / Evgeny Grinko / Bostancı Gösteri Merkezi / 21:00

Başta Valse olmak üzere birçok eseriyle akıllarda yer edinen Evgeny Grinko Bostancı Gösteri Merkezi’nde piyanosuyla huzur dolu bir akşama imza atacak. Haftaya giriş için güzel bir etkinlik.

12 Mart Salı

Müzede Müzik / Derinden Gelen Sesler / Şerefiye Sarnıcı / 21:00

Ensemble Orient, Occident İstanbul Orkestrası ve anlatıcı / bariton Serhan Bali ile müzikle tarihin iç içe geçtiği oldukça farklı bir İstanbul gecesini Şerefiye Sarnıcı’nda deneyimlemek için bu etkinliği kaydedin deriz.

Bach ve Itri’nin müziğini aynı sahnede birleştirecek olan bu konser, Batı ve Doğu kültürünün nefis bir harmanı olarak hafızalara kazınacak. Daha fazla detay isterseniz buraya bakabilirsiniz.

Konser / Film On The Stage / Atatürk Kültür Merkezi / 21:00

Titanic’den Cesur Yürek’e birçok kült filmin kalplere kazınan müzikleri Musa Göçmen Orkestrası ile AKM sahnesinde olacak. Duyduğunuz her melodide aklınıza doluşacak film karelerine de özel bir dans koreografisi eşlik edecek. Birçok sanat disiplinini aynı sahnede buluşturan bu etkinlik kaçmaz.

Stand-up Gösteri / Bir Kurbağanın Anatomisi / Dada Salon Kabarett / 20:30

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun tek kişilik gösterisi ikili ilişkilerin çıkmazlarını, kadın ve erkek aklını irdeliyor. Yüzyıllardır cevabı bir türlü bulunamayan sorular ve sorunlar bu sefer de komedi sahnesinde; gösterinin biletleri de burada.

13 Mart Çarşamba

Film Gösterimi / Transit / Pera Müzesi / 19:00

istanbul etkinlik ajandasi
İstanbul Etkinlik Rehberi – Film – Transit

Film, Nazi işgaline uğramış Fransa’dan kaçıp Marsilya’ya sığınan ve burada da ölü bir yazarın kimliğini kullanan Georg’un hikayesini anlatıyor. Beyoğlu’nda güzel bir hafta ortası etkinliği olarak ajandanıza kaydedebilirsiniz.

Tiyatro / Bir Terennüm / Zorlu Studio / 20:30

İstanbul’da bir evin salonu, iki farklı zamanda yaşanmış sokağa çıkma yasağı günleri ve iki farklı zaman arasında gidip gelen hatıralar. İpek Türktan ve Tolga İskit’in sahnede yer aldığı oyunda hem komik hem de duygusal bir hikayeye tanık olacaksınız. Güzel bir tiyatro akşamı için bu bağlantıdan bilet alabilirsiniz.

14 Mart Perşembe

Tiyatro / Mutlu Aile Tablosu / Duru Tiyatro Ataşehir / 20:30

Ellili yaşlarında, iki yetişkin çocuk sahibi ve hayatlarını oldukça sıkıcı bulan bir çift bir gün bu monotonluktan kurtulmak ister ve hayatlarını değiştirmeye karar verirler. Bu karar sonrasında da işler iyice sarpa sarar. Duru Tiyatro’nun bu komedisinde baş rolleri Emre Kınay ve  Pınar Altuğ Atacan paylaşıyor.

15 Mart Cuma

Konser / Selen Gülün Duo With Tamer Temel / Yeldeğirmeni Sanat Merkezi / 20:00

Piyano ve vokalde Selen Gülün ve nefesli çalgılarda Tamer Temel’i bir araya getiren bu etkinlik haftayı cazla kapatıp hafta sonuna güzel bir giriş yapmak için biçilmiş kaftan. Bilet satın almak isteyenler buraya buyursun.

Konser / Büyük Ev Ablukada – Defansif Dizayn / Dasdas / 22:00

filgezi etkinlik rehberi
Mart Ayı İstanbul Etkinlikleri – Büyük Ev Ablukada

Büyük Ev Ablukada’nın son albümü listelere ekleneli birkaç ay oldu hatta bazı şarkılar ezberlendi bile. Şimdi de o şarkılara yeni albüm konserinde eşlik etme zamanı geldi. Şarkı söylemeyi özleyenler için etkinlik biletleri burada.

16 Mart Cumartesi

Tiyatro / Takımyıldızları / Tiyatrops / 20:30

Bir partide tanışan iki kişi ve aralarında gelişen romantik ilişki değişik bir dinamikle tiyatro sahnesinde. Aldıkları ya da almadıkları kararlar, yaptıkları ya da yapmadıkları seçimlerin sonucunda doğan yeni olasılıkları, ilişkilerinin paralel evrenlerinde aynı anda izliyoruz. Kemal Kayaoğlu ve Özge Erdem oyunun baş rollerinde.

Konser / Yeni Türkü / Moda Kayıkhane / 22:00

Moda’nın kendisini hala hissettiren mahalle olma güzelliği, deniz kokusu, güzel bir cumartesi gecesi ve Yeni Türkü şarkıları. Şüphesiz etkinlik rehberimizin en nostaljik çağrışımlı, en dinlendirici etkinliklerinden birisi. Kaçırmayın deriz.

Hafta sonu etkinlikler haricinde biraz da güzel İstanbul semtlerinin nabzını tutalım derseniz rotayı Nişantaşı’na çevirebilirsiniz. Alışveriş, yemek, kokteyl; aklınızda hangisi olursa olsun Nişantaşı’nın En Güzel Mekanları yazımız sizin için güzel bir kaynak olacak.

Nişantaşı’nda Bir Gün Neler Yapılır- En Güzel Mekanlar

17 Mart Pazar

Tiyatro / Van Gogh / Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi / 20:30

Van Gogh’un resme başlamasından intiharına kadar geçen zamanı, atölyesinde, Hakan Gerçek’in tek kişilik performansıyla izlemek isterseniz bu etkinliği not edin.

Sergi-Atölye / Şehri Görme Biçimleri: Hikaye Anlatımı / Pera Müzesi / 14:00

Pera Müzesi’nde yer alan, İstanbul’a Panoramik Bakışın Tarihi sergisinin paralel etkinliği olan bu atölyede, rehberli turun ardından katılımcılar kente dair bir hikaye yaratıyorlar. Yazar Ekin Can Göksoy rehberliğinde yapılacak atölyede İstanbul’un dönüşümü ve İstanbul’lunun şehrine bakışı irdelenecek. Bu bağlantıdan detaylara ve biletlere ulaşabilirsiniz.

18 Mart Pazartesi

Tiyatro / Öteki / Zorlu PSM / 20.30

istanbul tiyatrolari oteki
İstanbul Etkinlik Ajandası – Öteki

Sezonun en iddialı oyunlarından birisi olan Öteki’de Cem Yiğit Üzümoğlu, Derya Karadaş, Erdem Şenocak ve Gökhan Yıkılkan’ın nefis oyunculuk performansları hayranlık uyandıran bir tiyatro deneyimi yaratıyor.

Fiziksel olarak çok benzeyen ama karakter olarak tamamen zıt olan iki adam üzerinden ego/ alter ego kavramını işleyen bu kara komedinin biletleri burada.

19 Mart Salı

Tiyatro / Taxim / Caddebostan Kültür Merkezi / 20:30

Birbiriyle alakasız 10 kişinin yolu bir gün Taxim Bistro’da kesişir ve kendilerini hayati bir sınavın ortasında bulurlar. Baba Sahne tarafından sahneye uyarlanan oyunun kadrosunda Ozan Güven, Şevket Çoruh, Ömür Arpacı ve Mert Asutay gibi önemli isimler var. Oyunun yönetmeni ise Emrah Eren.

Sahnelenmeye başladığı sezondan bu yana çok beğenilen bu oyunu henüz izlemediyseniz etkinlik listenize eklemenizi tavsiye ederiz.

Konser / Eylül Biçer Trio / Nardis Jazz / 21:30

Besteci, prodüktör, caz gitaristi ve akademisyen Eylül Biçer ve ekibinin sahne alacağı gece için bu bağlantıdan bilet satın alabilirsiniz.

20 Mart Çarşamba

Konser / Orquestra Romantica Milonguera / CRR Konser Salonu / 20:30

Klasik parçalara tango romantizmi ile dokunan Orquestra Romantica Milongurea’ya sahnede bir de dans grubu eşlik edecek. Tam bir tango gecesi yaşamak isteyenler için biletler burada.

Konser / Unforgettables by Cemil “Spring Smiles” / Zorlu Touche / 21:00

Cemil Sağyaşar Zorlu Touche’nin nefis caz kulüp ortamındaki performansında, unutulmaz film müziklerinden klasiklere uzanan geniş bir repertuvara yer verecek. Hafta ortasında caz müzikle kendinize bir hediye vermek isterseniz bu etkinlik aklınızda olsun.

21 Mart Perşembe

Tiyatro / Çirkin / Hope Alkazar / 20:30

filgezi etkinlik ajandasi
Mart Ayı İstanbul Tiyatroları – Çirkin

Çirkin, bir masal evreninden çıkma, mitlerden beslenen ve Anadolu geleneklerinden ilham alan gerçeküstü bir konuya sahip. Dijital enstalasyonlarla zenginleştirilen oyun bilindik olmaktan çıkıp bambaşka bir tiyatro deneyimine dönüşmüş. Sahnelenmeye başladığı günden beri neredeyse kapalı gişe oynanan Çirkin’in baş rollerinde Nihal Yalçın ve Onur Berk Arslanoğlu var. Biletleri sizin için şöyle bıraktık.

Konser / Düşten Gerçeğe, Hikayeden Müziğe / Zorlu PSM / 20:00

Şef Carlo Tenan yönetimindeki İstanbul Borusan Filarmoni Orkestrası ve onlara eşlik eden mezzosoprano Joyce Didonato, Hector Berlioz ve Richard Strauss eserlerinden bir seçki ile sahnede olacak. Kulaklarınızın pasını silecek güzellikte bir klasik müzik gecesi.

22 Mart Cuma

Tiyatro / Evlilikten Sahneler / Zorlu PSM / 20:30

10 yıldır evli, mutlu ve çocuklu bir çift. Sıradan sorunlar yaşayıp kendi yöntemlerince çözümler üreterek hayatlarını devam ettiriyorlar. Ama bir gün o sorunlar her zamanki yöntemlerle çözülmez hale geliyor ve kendilerini bir yüzleşmenin ortasında buluyorlar. Hepimize bir yerlerinden tanıdık gelebilecek bu öyküde sahnede Ece Dizdar, Öner Erkan, Kayhan Berkin, Pınar Göktaş ve Naz Buhşem var. Oyunun geçtiğimiz iki sezonu kapalı gişe tamamladığını da hatırlatalım.

23 Mart Cumartesi

Parti / Radyo Eksen Partisi / Babylon / 21:00

Sevdiğiniz Radyo Eksen DJ’leri bu sefer de Babylon’da DJ setin başına geçip nefis seçkileriyle sizi dansa kaldıracaklar. Nabzı yüksek bir Cumartesi etkinliği!

25 Mart Pazartesi

Tiyatro / Karşınızda Yalnız Kadın / Zorlu PSM / 20.30

istanbul tiyatrolari
İstanbul Etkinlik Rehberi – Karşınızda Yalnız Kadın

Dışarıdan bakılınca mutlu gibi görünen bir kadının kendi dünyasındaki sıkışmışlığını, engellenişini tatlı bir mizahla anlatan oyun, Şenay Gürler’in tek kişilik performansı ile sahneleniyor. Bu bağlantıdan etkinliğin biletlerini satın alabilirsiniz.

27 Mart Çarşamba

Sergi / Farzet ki Sen Yoksun / Arter

Ömer Koç Koleksiyonu’ndan seçilen eserlerden oluşturulan serginin küratörü Selen Ansen. Sergide 400’e yakın sanatçının eserine yer verilmiş. Arter binasında geniş bir alana yayılan sergi, içeriğiyle tekrar tekrar gezme isteği uyandırıyor.

Pazartesi hariç her gün 11:00-19:00 arasında ziyaret edebilirsiniz.

28 Mart Perşembe

Konser / Manuşu Ala / Nardis Jazz Club / 21:30

Manuş-u Ala - İstanbul Etkinlikleri
Manuş-u Ala – İstanbul Etkinlikleri

Gipsy caz grubu Manuşu Ala, Fransız şansonlarından caz klasiklerine kadar bir sürü popüler yerli ve yabancı parçayı kendi yorumlarıyla seslendiriyorlar. Ortaya çok eğlenceli ve çok renkli bir performans çıkıyor.

Gerçek bir caz kulüp ortamında keyifli bir gece geçirmek istiyorsanız biletler ve detaylar için sizi şöyle alalım.

29 Mart Cuma

Konser / Fazıl Say & Nicolas Alstaedt / Zorlu PSM / 21:00

Piyanist Fazıl Say ve çello sanatçısı Nicolas Alstaedt, Fazıl Say’ın bestelediği Dört Şehir Çello ve Piyano Sonatı için Zorlu sahnesinde bir araya geliyor. İstanbul’da güzel bir Cuma akşamı için etkinlik biletleri burada.

Tiyatro / Aile Yalanları / Zorlu PSM / 20:30

Hakan Emre Ünal’ın yönettiği, Melisa Sözen, Ülkü Duru ve Müfit Kayacan’ın baş rolleri paylaştığı Aile Yalanları, sezonun yepyeni oyunlarından.

Bir gece annesinden gelen bir telefon sonrası apar topar memleketine giden Belgin ve ailesinin biraz hüzünlü biraz neşeli hikayesi var bu oyunda. Konu ve kadro ilginizi çektiyse biletler burada.

Bir İstanbul Etkinlik Rehberimizin daha sonuna geldik.

Nisan ayında, şehrin tadını çıkaracağımız yepyeni etkinliklerde buluşmak üzere.

Bizi instagramdan takip edebilir veya bültenimize buradan üye olabilirsiniz.

More from Farah Samuray

İstanbul Etkinlik Rehberi Kasım 2021

Renkleri yeşilden kırmızıya dönen, adeta görsel şölen yaşatan ağaçlar, yerlerde hışırdayan yapraklar,...
Read More

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir